Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Ausmas iela 25, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Dainas Vilciņas lielā aizraušanās ir cepumu, piparkūku ar apdruku (ēdamas kartiņas) un dažādu kūku gatavošana.

Iedvesma gardu medus piparkūku darinājumiem – namiņiem, ēdamo kartiņu ar apdruku, kūciņu un citu gardumu pagatavošanai radusies pēc atgriešanās no Amerikas, kad Dainai bija izdevība tur padzīvot un iepazīt neparastos gardumus. Daina piedāvā arī vegānās un arī svaigās kūkas, dažādus cepumus, saldos ēdienus, kā arī sāļos gardumus – uzkodu plates.
Pārsteidz svētkos savus mīļos vai sadarbības partnerus ar neparastām medus piparkūkām! Apdruka ar pārtikas krāsām, lielums 10×10 cm, kā arī ir iespēja pasūtīt dažādus lielumus un apdrukāt ar Tevis izvēlētu bildi, tekstu vai logo – atliek tikai sazināties ar pašu meistari!

Papildus Mājas gardumi kā jaunumu piedāvā svaigu un bagātīgu zaļumu pesto! Tas lietojams dažnedažādi – ar dārzeņiem, salātos, uz maizītēm, krekeriem vai vienkārši pa karotei uz siera šķēles. Sastāvā 50/50 nātres/gārsa, olīveļļa, citrona sula, ķiplociņš, mandeļu skaidiņas, cietais siers, rozā sāls. Pesto tiek gatavots arī bez siera, tas ir maigāks un patiks vegāniem. Ledusskapī atvērtu var glabāt līdz 30 dienām.

Ņem sev un iesaki citiem!

Daina Vilciņa

Ausmas iela 25, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija