Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

2019. gada 5. decembrī norisinājās projekta “Zaļā lauksaimniecība bez robežām” vadības sanāksme . Sanāksme norisinājās mazā biznesa inkubatorā AS “MAP ZAO” Kolodišķos. Tikšanās pulcēja partnerorganizāciju projektu komandas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Projekta partneri: Vietējais ilgtspējīgas attīstības fonds “Inovācijas reģioniem” (Baltkrievija), Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs (Latvija) un Paņevežu biznesa konsultāciju centrs (Lietuva). Iepriekšējās sanāksmes notika Dobelē un Paņevežos.

Sanāksmē tika izskatīti jautājumi par organizatorisko projektu gaitu, 1. pārskata perioda analīzi un starpposma ziņojumu par projekta īstenošanu, ņemot vērā programmas L-L-B tehniskā sekretariāta ieteikumus. Katrs partneris ziņoja par paveikto un tika apspriests darāmais projekta otrajā periodā.