Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Projekta „Zaļā lauksaimniecība bez robežām“ ietvaros Panevežas Biznesa konsultāciju centrs iegādājās nepieciešamo aprīkojumu interaktīvajai mācību klasei, lai sniegtu atbalstu vietējiem zemniekiem un ražotājiem. Interaktīvajai mācību klasei Panevēžā tika iegādāti klēpjdatori, planšetdatori, daudzfunkcionāls printeris, krēsli un foto kamera. Šīs lietas tiks izmantotas apmācību un visa projekta laikā, lai palīdzētu ražotājiem un lauksaimniekiem sasniegt savus mērķus uzņēmējdarbībā.

 

Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību instrumenta ietvaros 2014.-2020. gadam ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu veicina Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas organizāciju sinerģisku partnerību. Programmas stratēģiskais mērķis ir stiprināt attiecības, paaugstināt kapacitāti un dalīties pieredzē starp cilvēkiem un organizācijām, īstenojot kopīgus projektus ar mērķi paaugstināt vispārējo dzīves kvalitāti pierobežas reģionos. Programmai piešķirtais ES finansējums ir 74 miljoni eiro.