Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

2020.gada nogalē norisinājās radošās darbnīcas trim jauktām deviņu dalībnieku grupām, kuras dalībnieki pārstāv vietējos zemniekus un vietējos pārtikas ražotājus no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas un, kuri pabeiguši teorētisko apmācības kursu un izstrādājuši produktu, kam nepieciešams iepakojums. Darbnīcas vadīja profesionāls dizaineris – Georgs Avetisjans. Šo darbnīcu rezultāts ir bioloģiskā produkta vizuālā identitāte, kas izstrādāta šī projekta ietvaros, un iepakojuma veidnes ar projekta identitāti. Pēc semināriem visiem dalībniekiem tiek piedāvāts profesionālā dizainera sniegtais atbalsts un konsultācijas, lai turpinātu savu produktu iepakojuma attīstību, izmantojot pastāvīgu komunikāciju un klātienes vai video/ Skype sanāksmes.

Radošo darbnīcu laikā dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk par ES prasībām saistībā ar marķējumu un detalizēti izstrādāt savu iepakojumu un etiķetes. Pirms šīm praktiskajām nodarbībām dizaineris kopā ar katru no dalībniekiem jau bija veikuši sagatavošanās darbus – izstrādājuši etiķetes, vizītkartes un citus vizuālos elementus ražotāju produktiem. Savukārt šo darbnīcu laikā tās tiek drukātas uz projektā iegādātās iekārtas – Mutoh UV LED printera. Pēc tam, kad šie darbi ir paveikti, dalībnieki devās uz projekta laikā iekārtoto un aprīkoto fotostudiju, kur tapa produktu fotogrāfijas un tika iegūtas papildus zināšanas par kvalitatīvas fotogrāfijas nozīmīgumu produkta pārdošanā.

Radošo darbnīcu norisi un rezulātus ir iespējams apskatīt mūsu youtube kanālā: 

  1. Pirmā darbnīca (https://www.youtube.com/watch?v=6627a-dLhcw)
  2. Otrā darbnīca (https://www.youtube.com/watch?v=FErTohvEC1U)
  3. Trešā darbnīca (https://www.youtube.com/watch?v=ASpwtIGWu1M)